• معرفی مدرک CCDA یا Cisco Certified Design Associate

  مدرک Cisco CCDA (Cisco Certified Design Associate) به منظور ارزیابی مهارت های داوطلبان در طراحی انواع شبکه های سازمانی می باشد. در این آزمون توانایی طراحان شبکه در پیاده سازی طرح اولیه شبکه های وایرلس ، امن سازی اون ، برقراری ارتباطات صوتی و پیکربندی دیتاسنتر سنجیده می شود.

 • معرفی مدرک Cisco CCDA

  مدرک Cisco CCDA (Cisco Certified Design Associate) به منظور محک زدن دانش مورد نیاز برای طراحی یک شبکه همگرا یا Cisco Converged Network می باشد . متخصصان شبکه با کسب این مدرک قادر به تشریح مهارت های مورد نیاز برای طراحی زیرساخت شبکه های Route شده و Switch شده در بستر هایی مانند LAN ، WAN و Broadband Access در سازمان ها و تجارت های گوناگون می باشند . آموزش CCDA شامل طراحی Basic Campus ، Data Center ، Security ، Voice و Wireless Network می باشد .
  برای دانلود تست ها و Ebook های مرتبط با این آزمون به ادامه مطلب بروید.
 • معرفی مدرک CCNP Security

  مدرک Cisco Certified Network Professional (CCNP)Security به منظور محک توانایی های مهندسین امنیت شبکه در امن سازی روترها ، سوییچ ها و دستگاه ها و ابزارهای شبکه می باشد.
  پس از گذراندن آزمون های مرتبط و کسب این مدرک مهارت هایی از قبیل پیاده سازی ، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها ، شبکه های خصوصی مجازی و IDS/IPS در محیط عملیاتی را خواهید آموخت.