• دانلود کتاب راهنمای نصب و پیکربندی Cisco Unified Communications Manager Business Edition نسخه 7 از انتشارات Cisco Press

  با استفاده از Cisco Unified Communication Manager به عنوان Call Manager ، Gateway و یا Gatekeeper برنامه های کاربردی Voice قادر به دنبال کردن تمامی تماس های مبتنی بر IP یا VoIP در سازمان باشید.
  در این کتاب آموزشی ارزشمند چگونگی پیاده سازی ، پیکربندی و مدیریت CUCMBE ( Cisco Unified Communication Manager Business Edition v7 ) به منظور پردازش و دنبال کردن تماس ها با استفاده از Router های سیسکو را خواهید آموخت.

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی آشنایی و ایجاد شبکه های VoIP از انتشارات Cisco Press

  این کتاب به شما کمک می کند که با مفاهیم اساسی و پایه ای شبکه های VoIP و چگونگی ایجاد ، پیکربندی ، اشکال زدایی و نگهداری این شبکه ها آشنا شوید. همچنین در این کتاب با مفاهیم معماری H.323 ، SIP و MGCP ، ملاحظات لازم برای طراحی Quality of Service ، قابلیت ارتقا ( Scalability ) Gateway و Gatekeeper ، ملاحظات امنیتی شبکه های VoIP و پشتیبانی از VoIP SLAs نیز آشنا خواهید شد.
  هدف از مطالعه این کتاب آموزشی یادگیری مهارت های مورد نیاز برای طراحی شبکه های VoIP می باشد.
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی ارزشمند به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی مدرک CCVP یا Cisco Certified Voice Professional

  مدرک Cisco CCVP (Cisco Certified Voice Professional) به منظور سنجش دانش ها و مهارت های مورد نیاز برای Integrate کردن در زیرساخت شبکه ها و مهارت های قدرتمند برای پیاده سازی ، مدیریت ، پیکربندی و اشکال زدایی شبکه های بر حسب IP همگرا می باشد . مدیران شبکه پس از کسب این مدرک قادر به طراحی راهکارهای Telephonyبه گونه ای که شفاف ، قابل ارتقا و قابل مدیریت باشد ، هستند.

  برای  دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این مدرک به ادامه مطلب بروبد.

 • معرفی مدرک CCNP Security

  مدرک Cisco Certified Network Professional (CCNP)Security به منظور محک توانایی های مهندسین امنیت شبکه در امن سازی روترها ، سوییچ ها و دستگاه ها و ابزارهای شبکه می باشد.
  پس از گذراندن آزمون های مرتبط و کسب این مدرک مهارت هایی از قبیل پیاده سازی ، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها ، شبکه های خصوصی مجازی و IDS/IPS در محیط عملیاتی را خواهید آموخت.