• دانلود کتاب آموزشی CISSP Training Kit از کمپانی Microsoft Press

  This is a big book with a lot of pages and not many pictures. You must be serious about achieving this certification. That’s good news. This book focuses directly on the security concepts, technologies, and processes that will help you prepare for the most recent edition of the Certified Information Systems Security Professional (CISSP) certification exam. This book presents the wide range of topics you need to know and understand to pass the CISSP exam.

 • معرفی آزمون 70-162 به منظور سنجش مهارت های شما در پیاده سازی امنیت Forefront در سرورهای یک شبکه متوسط

  آزمون 70-162 به منظور سنجش مهارت های شما در پیاده سازی امنیت Forefront در سرورهای یک شبکه متوسط می باشد. در این آزمون توجه بسیاری بر روی امنیت دستگاه ها و Client ها از جمله FEP ، FPE و FPS شده است. داوطلبان برای کسب این مدرک به حداقل 2 سال تجربه کاری در مدیریت سیستم های دسکتاپی و ویندوز سرور و همچنین دانشی در رابطه با Malware ها ، Anti-virus ها و سیستم های محافظت در برابر Spam ها نیاز دارند.

 • معرفی آزمون 70-158 به منظور ارزیابی مهارت های شما در پیکربندی Forefront Identity Manager 2010

  کاندیداهای این آزمون 70-158 اکثرا متخصصان تشخیص هویت می باشند که به مدیریت و توسعه برنامه های Forefront Identity Manager (FIM) به منظور مدیریت روابط و هویت ها در محیط های سازمانی با بیش از 5000 هزار کاربر می باشد .
  این سازمانها ممکن است از لحاظ جغرافیایی و یا سازمانی پراکنده باشند و ممکن است نیاز به انطباق با مقررات گسترده داشته باشند . این محیط ممکن است شامل برنامه های متعدد باشد که هرکدام هویت و یا داده های متعددی دارند و از آنها استفاده می کنند .

 • دانلود کتاب الکترونیکی Deploying Forefront TMG 2010 به منظور آموزش راهکارهایی برای Deploy کردن Forefront Treat Management Gateway 2010 در سرور

  Deploying Microsoft Forefront Treat Management Gateway 2010
  این کتاب الکترونیکی Deploying Forefront TMG 2010 به منظور آموزش راهکارهایی برای Deploy کردن Forefront Treat Management Gateway 2010 در سرور می باشد. این EBook به تمامی مدیران سرورهای Windows Server 2008 و ISA و تمامی کسانی که می خواهند چگونگی پیاده سازی Forefront TNG 2010 را بیاموزند توصیه می شود.
   
  برای دانلود کتاب آموزشی به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب همراه آموزش پیاده سازی و توسعه مایکروسافت Forefront UAG 2010 از انتشارات Microsoft Press

  در این کتاب آموزشی چگونگی Deploy کردن نرم افزار Forefront Unified Access Gateway 2010 در شبکه ها و سرور سازمانی را خواهید آموخت. مطالعه این کتاب را به تمامی مدیران شبکه ، کسانی که با Windows Server 2008 و Forefront TMG آشنایی دارند و تمامی علاقمندان به حفاظت و امنیت شبکه در سیستم عامل ویندوز توصیه میشود.
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی ارزشمند به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی مدیریت Microsoft Forefront UAG 2010 در سازمان از کمپانی PACKT

  به وسیله UAG ( Unified Access Gateway ) می توان به سادگی امکان دسترسی امن به منابع سازمانی را از درون سازمان ، دفاتر شهرهای دیگر و سازمان های همکار برقرار نمود . این نرم افزار قابلیت اتصال امن را هم برای کامپیوترها فراهم می کند و هم برای دستگاه های موبایل فراهم می نماید .
  نرم افزار UAG گزینه های متنوع اتصال را برای کاربران خود فراهم می نماید همانند ، استفاده از SSL VPN ها ، DirectAccess و غیره .
  در این کتاب آموزشی راهکارها و مهارت هایی برای امن سازی دسترسی های راه دور به منابع سازمان و برنامه های سازمانی با استفاده از ابزارها و امکانات Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 را خواهید آموخت.
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی ارزشمند به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی آزمون 70-557 به منظور ارزیابی مهارت های شما در توسعه ClientAgents و Policies، پیکربندی محصولات سرور و ... با استفاده از Microsoft ForeFront

  Exam 70-557 Configuring Microsoft Forefront Client and Server

  این آزمون 70-557 در رابطه با امنیت Forefront در Client Security ، Server Security و Edge Security پرداخته است . در این آزمون مایکروسافت مهارت های شما در توسعه Client Agents و Policies ، پیکربندی محصولات سرور ، نگهداری زیرساخت Client و Server و بازبینی فعالیت و حالت حفاظت را ارزیابی می کند .

  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این آزمون به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی مدرک CCNP Security

  مدرک Cisco Certified Network Professional (CCNP)Security به منظور محک توانایی های مهندسین امنیت شبکه در امن سازی روترها ، سوییچ ها و دستگاه ها و ابزارهای شبکه می باشد.
  پس از گذراندن آزمون های مرتبط و کسب این مدرک مهارت هایی از قبیل پیاده سازی ، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها ، شبکه های خصوصی مجازی و IDS/IPS در محیط عملیاتی را خواهید آموخت.