• دانلود کتاب آموزشی Programming Microsoft ASP.NET MVC 3rd Edition از کمپانی Microsoft Press

  ASP.NET was devised in the late 1990s at a time when many companies in various industry sectors were rapidly discovering the Internet. The primary goal of ASP.NET was to make it possible for developers to build applications quickly and effectively without having to deal with low-level details such as HTTP, HTML, and JavaScript intricacies. That was exactly what the community loudly demanded at that time. ASP.NET is what Microsoft delivered to address this request, exceeding expectations by a large extent.

 • دانلود کتاب آموزشی Programming Windows Sixth Edition

  این کتاب یک راهنما برای نوشتن برنامه هایی است که تحت ویندوز 8 اجرا شوند . برای استفاده از این کتاب نیاز به کامپیوتری با سیستم عامل ویندوز 8 دارید که شما بتوانید ابزارها و کیت توسعه نرم افزارها ( SDK ) را بر روی آن نصب کنید.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Programming Windows 6th Edition

  کتابی که در پیش رو دارید راهنمایی برای برنامه نویسی برنامه های کاربردی که تحت ویندوز 8 اجرا می شوند است.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Professional Windows 8 Programming Application Development with c# and XAML

  در این کتاب شما ویژگی های جدید توسعه در ویندوز 8 و نحوه استفاده از آنها در برنامه هایی که برای PC و Tablet می نویسید را خواهید آموخت و خواهید دید که چطور با استفاده از XAML و C# می توان سبک جدیدی از برنامه ها را ایجاد کرد که بسیار به چشم خواهند آمد. با استفاده از این کتاب شما خواهید توانست این ویژگی های جدید را در برنامه هایی که ایجاد می کنید به کار ببرید. این کتاب قدم به قدم به شما نشان خواهد داد که چگونه با استفاده از Visual Studio 2012 برنامه های خود را برای Deploy در Windows Store آماده کنید. این کتاب برای برنامه نویسان حرفه ای که تجربه برنامه نویسی برای ویندوز و وب را دارند و با Visual Studio ، .NET Runtime ، C# ، XAML وWPF آشنا هستند، در نظر گرفته شده است.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی CLR via C# Fourth Edition

  هدف این کتاب شرح این مطلب است که چگونه برنامه های کاربردی و کلاس های قابل استفاده مجدد را برای فریم ورک .NET توسعه دهید. به بیان دیگر این کتاب قصد توضیح این را دارد که CLR چگونه کار می کند و چه امکاناتی را ارائه می دهد. همچنین در این کتاب در مورد Framework Class Library (FCL) بحث خواهد شد.

  اگرچه این کتاب به طور خاص در مورد فرم های ویندوز ، Windows Presentation Foundation (WPF) ، مایکروسافت سیلور لایت ، سرویس های وب XML ، فرم های وب ، Microsoft ASP.NET MVC ، برنامه های Windows Store و از این قبیل نیست اما فن آوری ارائه شده در این کتاب برای همه این نوع تکنولوژی ها قابل اعمال است.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Windows 8 XAML Primer

  هدف این کتاب نوشتن برنامه در ویندوز 8 با XAML است. XAML یک Markup Language برای برنامه های WPF ، Silverlight ، Windows Phone و دیگر تکنولوژی ها است. یکی از ویژگی های این کتاب این است که از همان ابتدا به سراغ اصل مطلب می رود و کدنویسی را شروع می کند. توجه داشته باشید که مهم نیست از کدام نسخه Visual Studio یا Visual C# استفاده می کنید.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی آزمون 70-521 به منظور ارتقا مدرک MCPD .NET 3.5 به MCPD .NET 4

  این آزمون 70-521 برای کاربرانی است که می خواهند مدرک MCPD خود را که به عنوان توسعه دهنده برنامه های تحت ویندوز با استفاده .NET 3.5 کسب کرده اند ، به MCPD Windows Application Developer 4 ارتقا دهند.
  کاندیداها بایستی دانشی در رابطه با توسعه برنامه های تحت ویندوز با استفاده از Visual Studio 2010 و یا نسخه های پیشین آن را داشته باشند. همچنین کاندیداها نیاز به داشتن اطلاعاتی در رابطه با Windows Presentation Foundation (WPF) ، Windows Form ، ADO .NET و Windows Communication Foundation (WCF) داشته باشند .

 • دانلود کتاب آموزشی کلیات Professional Visual Studio 2010

  آخرین نسخه از نرم افزار قدرتمند Visual Studio با قابلیت های جدید و دارای رابط کاربری بسیار پیشرفته است که با استفاده از تکنولوژی WPF ایجاد شده است. مایکروسافت با این حرکت قدرت WPF در ایجاد رابط های کاربری بسیار پیشرفته را به رخ می کشد و همچنین می تواند هشداری باشد برای برنامه نویسان تا تکنولوژی WPF را جدی تر بگیرند و از همین حالا در مورد آن مطالعه کنند.
  این کتاب آموزشی به منظور آموزش تمامی آنچه شما برای استفاده از Visual Studio 2010 نیاز دارد می باشد. در این کتاب می آموزید که چگونه از این ابزارها و امکانات استفاده کنید تا برنامه های خود را بسیار کاراتر و تاثیرگذارتر بسازید.
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی همراه به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزش کلیات Visual Studio 2010

  این eBook آموزشی ابتدا شما را با امکانات جدید IDE ویژوال استدیو 2010 و سپس با چیستی و مبانی نوشتن برنامه های WPF ، Workflow های WWF و سرویس های WCF آشنا کرده ، سپس قادر خواهید بود تا با استفاده از این آموزش ها برنامه های کاربردی متناسب با نیازهای خودتان را طراحی کنید.
  در مجموع این کتاب آموزشی یکی از بهترین نقاط شروع به کار با Visual Studio 2010 چه برای تازه کاران و چه برای افراد حرفه ای و متخصص است .
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی ساخت برنامه های سازمانی با استفاده WPF و MVVM از انتشارات Microsoft Press

  یکی از کاربردهای این کتاب آموزشی ارزشمند ساده سازی و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های سازمانی با استفاده از Windows Presentation Foundation (WPF) و Model View ViewModel ( MVVM ) می باشد. با استفاده از آموزش ها و تکنیک های این کتاب قادر خواهید بود تا به مقید سازی داده ها ( Data Binding ) در محیط کاربردی WPF بپردازید.
   
  برای دانلود این کتاب آموزشی ارزشمند به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی چگونگی ساخت و پیاده سازی WPF در ساخت برنامه های کاربردی از انتشارات Apress

  در این eBook چگونگی ساخت و پیاده سازی WPF ( Windows Presentation Foundation ) بوسیله بهترین مثال ها و آموزش ها به منظور استفاده از آنها در ساخت برنامه های کاربردی را خواهید آموخت.
   
  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی مدرک CCNP Security

  مدرک Cisco Certified Network Professional (CCNP)Security به منظور محک توانایی های مهندسین امنیت شبکه در امن سازی روترها ، سوییچ ها و دستگاه ها و ابزارهای شبکه می باشد.
  پس از گذراندن آزمون های مرتبط و کسب این مدرک مهارت هایی از قبیل پیاده سازی ، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها ، شبکه های خصوصی مجازی و IDS/IPS در محیط عملیاتی را خواهید آموخت.