• دانلود کتاب CompTIA Cloud Essentials Certification Study Guide (Exam CLO-001) (Certification Press)

  Prepare for CompTIA Cloud Essentials Exam CLO-001 with McGraw-Hill Professional―a Platinum-Level CompTIA Authorized Partner offering Authorized CompTIA Appr

 • دانلود کتاب آموزشی CompTIA A plusTraining Kit از کمپانی Microsoft Press

  This training kit is designed for information technology (IT) professionals who want to earn the CompTIA A+ certification. It is assumed that you have a basic understanding of computers and Windows operating systems. However, the A+ certification is an entry-level certification, so you are not expected to have any in-depth knowledge to use this training kit.To become an A+ certified technician, you must take and pass the 220-801 and 220-802 exams. The primary goal of this training kit is to help you build a solid foundation of IT knowledge so that you can successfully pass these two exams the first time you take them.

 • دانلود کتاب آموزشی CompTIA A+ Exam 220-801 & 220-802

  این کتاب آموزشی برای متخصصان IT که می خواهند گواهینامه CompTIA A+ را کسب کنند طراحی شده است. فرض این کتاب بر این است که شما درک اولیه ای از کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز دارید. هدف اصلی این کتاب کمک به شما برای ساخت یک پایه قوی دانش فناوری اطلاعات است تا بتوانید با موفقیت دو آزمون 220-801 و 220-802 را بگذرانید. با استفاده از این کتاب شما قادر به : تشخیص قطعات سخت افزاری استفاده شده در یک کامپیوتر ، مونتاژ قطعات سخت افزار کامپیوتر ، نصب و پیکر بندی و نگهداری دستگاه ها ، نصب و پیکربندی و عیب یابی لپ تاپ ها ، پیکربندی و ایمن سازی دستگاه های موبایل ، استفاده از ابزار خط فرمان و سیستم عامل ، اتصال یک کامپیوتر و پیکربندی آن بر روی یک شبکه و... خواهید شد.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Microsoft Press CompTIA Networkplus Training Kit Exam N10-005

  این بسته آموزشی برای متخصصان IT که پشتیبانی یا برنامه ریزی برای پشتیبانی شبکه را انجام می دهند و نیز کسانی که برنامه ریزی می کنند برای گرفتن مدرک CompTIA Network+ طراحی شده است. فرض بر این است که شما قبلا گواهینامه CompTIA A+ را گرفته اید یا تجربه 9 تا 12 ماه کار در شبکه های فناوری اطلاعات را دارید. با استفاده از این کتاب شما قادر به : نصب و نگهداری انواع کابل ها و رسانه های دیگر برای ساخت شبکه ، درک پروتکل های ارتباطی شبکه ، داشتن یک شبکه امن با استفاده از فایروال و ابزارهای دیگر ، اتصال به شبکه از راه دور با استفاده از شبکه WAN و . . . خواهید شد.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Pearson CompTIA Aplus 220-801 and 220-802 Authorized Exam Cram 6th Edition

  این کتاب شما را برای آزمون های CompTIA A+ 220-801 , 220-802 آماده می کند. این کتاب برای افرادی در نظر گرفته شده است که تجربه کار با رایانه های شخصی رومیزی و دستگاه های موبایل را دارند و می خواهند برای آزمون مدرک A+ آماده شوند. معمولا دو دسته از افراد از این کتاب استفاده می کنند: دسته اول کسانی که می خواهند شغلی در حوزه IT به دست آورند و دسته دوم افرادی که می خواهند شغل خود را حفظ کنند. کسب این مدرک شانس افراد دسته اول برای پیدا کردن شغل مورد نظرشان را افزایش خواهد داد و افراد دسته دوم نیز به تکنسین های متبحری تبدیل خواهند شد و مهارت ها و دانش آنها به روز خواهد بود.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود کتاب آموزشی Pearson CompTIA Aplus Quick Reference 220-801 and 220-802 3rd Edition

  این کتاب به عنوان یک منبع سریع برای آخرین مرحله آمادگی آزمون طراحی شده است تا داوطلبان مدت کوتاهی قبل از آزمون آن را بررسی کنند. این کتاب شامل توضیحات ساده و مختصری در سر فصل های مهم آزمون های CompTIA A+ 220-801 , 220-802 است.

  برای مشاهده محصولات آموزشی و نرم افزاری مرتبط با این کتاب الکترونیکی بر روی این لینک کلیک نمایید .

  برای دانلود این کتاب به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی مدرک CompTIA Linux+

  مدرک CompTIA Linux+ با شماره آزمون XK0-002 تماما در صنعت به عنوان یک مدرک محک زننده برای متخصصانی که با پلتفرم های Open Source کار می کنند ، شناخته شده است. کسب این مدرک به منظور داشتن 6 تا 12 ماه تجربه کاری با پلتفرم لینوکس و مهارت هایی نظیر مدیریت Linux Systems با استفاده از Command Line ، مدیریت کاربران ، File System Permission ، پیکربندی نرم افزارها و مدیریت Client ها در لینوکس می باشد .

  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این آزمون به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی مدرک CompTIA Network+

  کسب مدرک CompTIA Network+ با شماره آزمون های N10-004 و JK0-016 نشانه ی اثبات مهارت های شبکه سازی پیشرفته مدیران شبکه می باشد . متخصصان شبکه با استفاده از این مدرک شایستگی های خود را در نصب ، پیکربندی ، مدیریت ، نگهداری و اشکال زدایی زیر ساخت شبکه در سطح بین الملی به اثبات می رسانند.
  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این مدرک به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی مدرک CompTIA Project+

  مدرک CompTIA Project+ با شماره آزمون های PK0-002 و JK0-013 (E2C Code) یک مدرک جهانی بوده که از آن به عنوان مدرک مدیریت پروژه یاد می شود و با کسب این مدرک قادر به انتخاب مدیران درخور پروژه کاری خواهید بود . مدیران پروژه با کسب مدرک CompTIA Project+ شایستگی های خود را در ساخت چرخه حیات پروژه یا Project LifeCycle از ابتدای برنامه ریزی و طراحی تا مرحله اجرا ، قابل قبول بودن پروژه و پشتیبانی از پروژه در سطح جهانی به اثبات می رسانند . همچنین با کسب این مدرک قادر به اتمام پروژه ها در زمان و بودجه تعیین شده و ساخت واژگان مورد استفاده در مستندات پروژه می باشند .
  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این مدرک به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی مدرک CompTIA RFID+

  معرفی مدرک CompTIA RFID+
  مدرک CompTIA Radio Frequency Identification (RFID+) با شماره آزمون RF0-001 یک مدرک بین المللی برای متخصصان آی تی با 18 تا 24 ماه تجربه کاری در تکنولوژی RFID می باشد . این مدرک توانایی های نصب ، نگهداری ، تعمیر و اشکال زدایی سخت افزارها و نرم افزارهای ساخته شده برای شناسایی فرکانس های رادیویی یا RFID را می سنجد .
  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این آزمون به ادامه مطلب بروید.

 • دانلود و معرفی مدرک CompTIA Security+

  مدرک CompTIA Security+ با شماره آزمون SY0-201 یک مدرک استاندارد در زمینه امنیت ، که یکی از رو به رشدترین مباحت فناوری اطلاعات می باشد . با رشد روز افزون تهدیدهای امنیتی و مخرب ، نیاز به افراد متخصص در امنیت بیش از پیش مورد نیاز می باشد ، که این نظریات حاصل تحقیقات CompTIA تا سال 2008 می باشد . حتی در بدترین اوضاع اقتصادی نیاز به یک متخصص امنیت در تجارت الزامی می باشد .
  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این مدرک به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی مدرک CCNP Security

  مدرک Cisco Certified Network Professional (CCNP)Security به منظور محک توانایی های مهندسین امنیت شبکه در امن سازی روترها ، سوییچ ها و دستگاه ها و ابزارهای شبکه می باشد.
  پس از گذراندن آزمون های مرتبط و کسب این مدرک مهارت هایی از قبیل پیاده سازی ، پشتیبانی و عیب یابی فایروال ها ، شبکه های خصوصی مجازی و IDS/IPS در محیط عملیاتی را خواهید آموخت.

 • معرفی مدرک CompTIA A+

  مدرک CompTIA A+ با شماره آزمون BR0-003 یک استاندارد فنی برای کارشناسان فنی پشتیبان کامپیوتر می باشد. متخصصان کامپیوتر با استفاده از این مدرک شایستگی های خود را در در نصب ، نگهداری و پیشگیری از مشکلات ، شبکه سازی ، امنیت و اشکال زدایی در سطح بین المللی اثبات می کند . متخصصان فنی که مدرک CompTIA A+ را کسب کرده اند ، با استفاده از مهارتهای ارتباطی برای کار با Client ها بهترین خدمات رسانی را به مشتریان دارا می باشند .
  برای دانلود تست ها و Ebook های مربوط به این آزمون به ادامه مطلب بروید.

 • معرفی مدرک CompTIA CDIA+

  مدرک CompTIA CDIA+ با شماره آزمون 225-030 یک مدرک جهانی برای سنجش مهارت های مورد استفاده برای برنامه ریزی ، طراحی و مدیریت سیستم های Document Imaging یا مجسم سازی اسناد می باشد .

 • معرفی مدرک CompTIA Convergence+

  مدرک CompTIA Convergence+ با شماره آزمون CT0-101 به منظور اثبات و معتبر سازی دانش و مهارتهای متخصصان IT در طراحی ، پیاده سازی و مدیریت شبکه های Data و Voice می باشد .
  کمپانی های نظیر Avaya ، Siemens و Intel از متخصصان دارای مدرک CompTIA Convergence+ برایتولید و پشتیبانی از VoIP and Data Networking استفاده می کنند .

 • معرفی مدرک CompTIA CTT+

  مدرک CompTIA Certified Technical Trainer (CTT+) با شماره آزمون های TK0-201 و TK0-202 و TK0-203 به منظور شناسایی اساتید فنی متخصص و توانا می باشد . مدرک بین المللی CompTIA CTT+ به اثبات مهارتهای اساتید از قبیل آماده سازی ، ارائه دادن ، ارتباطات ، ساده سازی و ارزیابی محیط کلاس درس و محیط های مجازی کلاس درس می پردازد .
 • معرفی مدرک CompTIA DHTI+

  مدرک CEA-CompTIA Digital Home Technology Integrator (DHTI+) با شماره آزمون HT0-201 جهت سنجش مهارتهای متخصصان در پیکربندی ، یکپارچه سازی ، نگهداری ، اشکال زدایی و درک مفاهیم اساسی طراحی سیستم های خانگی دیجیتالی و الکترونیکی می باشد .
  کمپانی های Panasonic و Honeywell International از جمله کمپانی هایی هستند که برای ارائه راهکارهای تولید سیستم های خانگی از متخصصانی که دارای مدرک CompTIA DHTI+ می باشند ، استفاده می کنند .

 • معرفی مدرک CompTIA PDI+

  مدرک CompTIA PDI+ با شماره آزمون PD0-001 یک مدرک پایه ای برای اثبات مهارتهای نگهداری از پرینتر ، اسکنر ، Copier و ماشین های فکس می باشد . همچنین از این Certificate در بسیاری از صنعت های برتر دنیا از قبیل Canon ، Sharp و Xerox به عنوان یک مدرک محک زننده برای متخصصان سرویس دهنده و پشتیبان دستگاه های Document Imaging شناخته شده است .

 • معرفی مدرک CompTIA Server+

  مدرک CompTIA Server+ با شماره آزمون SK0-002 و JK0-009 (E2C Exam) به منظور اثبات مهارت های متخصصان IT در زمینه پشتیبانی از سرور می باشد . کسب مدرک Server+ به منظور اثبات توانایی های شما در زمینه پشتیبانی از سرور با 18 تا 24 ماه تجربه کاری با Industry Standard Server Architect (ISSA) در سطح جهانی می باشد .