دسته بندی ها

در حال حاضر محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

پنل کاربری

رمز خود را فراموش کرده اید؟ اگر اولین بار است از سایت جدید استفاده میکنید باید پسورد خود را ریست نمایید.

نرم افزار Microsoft Desktop Optimization Pack 2013

این محصول در سایت منقضی شده است و قابل خرید نیست. پیشنهاد می کنیم محصولات تازه تر این دسته بندی را مشاهده بفرمایید.

نرم افزارها

همانطور که می دانید مجموعه نرم افزاری MDOP 2013 برنامه و ابزارهای مورد نیاز مدیران شبکه در سه حوزه زیر را در اختیار آن ها می گذارد .
این سه حوزه و نرم افزارهای مربوط به هر کدام عبارتند از :

مجازی سازی :
Microsoft Application Virtualization ( App-V )
Microsoft User Experience Virtualization ( UE-V )
Microsoft Enterprise Desktop Virtualization ( MED-V )

مدیریت :
Microsoft Advanced Group Policy Management ( AGPM )
Microsoft BitLocker Administration and Monitoring ( MBAM )

بازگردانی و یا Restore :
Microsoft Diagnostics and Recovery Toolkit ( DaRT )

این نرم افزار بر روی 1 حلقه DVD عرضه می گردد و هیچ مشکلی از نظر کرک و لایسنس ندارد .

Microsoft-Desktop-Optimization-Pack-2013

در ادامه با هر یک از این برنامه ها موجود در Microsoft Desktop Optimization Pack ( MDOP 2013 ) بیشتر آشنا می شویم :

Microsoft Application Virtualization ( App-V ) : فراهم کننده زیر ساخت مجازی سازی برنامه های کاربردی که از طریق آن می توانید نرم افزار ها را در سرور نصب کنید و نه در تک تک کامپیوترهای کاربران وکاربران بدون اینکه نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب شده داشته باشند بتوانند با آن کار کنند .
به عنوان مثال می توان مجموعه آفیس را بر روی سرور App-V   نصب کرد و کاربران بدون اینکه این نرم افزار را در کامپیوتر خود داشته باشند از نسخه موجود در سرور استفاده نمایید.

Microsoft User Experience Virtualization ( UE-V ) : همانطور که می دانید امروزه استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها بسیار رواج پیدا کرده است ، به کمک این امکان می توان تجربه واحدی را از کارکردن با سیستم برای کاربرانی که از Device های مختلف استفاده می کنند فراهم کرد .
بنابراین کاربرانی که از گوشی های هوشمند و یا تبلت ها استفاده می کنند هیچ تفاوت یا محدودیتی نسبت به کاربرانی که از PC استفاده می کنند را تجربه نخواهند کرد .

Microsoft Enterprise Desktop Virtualization ( MED-V ) : تصور کنید که سازمان شما قصد دارد از ویندوز XP به Seven یا Windows 8 مهاجرت نماید شما به عنوان مسوول IT سازمان وظیفه دارید که صحت اجرای برنامه های کنونی را درویندوز سون تست کنید اگر این نرم افزار ها در ویندوز سون به خوبی کار نکنند آن گاه وقت و هزینه زیادی صرف به روز رسانی و یا تولید مجدد آن ها خواهد شد . بوسیله MED-V می توانید برنامه ها را در یک ماشین مجازی که نسخه قدیمی ویندوز را اجرا می کند نصب و استفاده نمایید و آن سیستم عامل مجازی شده را نیز به شبکه متصل کنید تا بتواند با کاربران دیگر تعامل داشته باشد .

Microsoft Advanced Group Policy Management ( AGPM ) : بوسیله امکانات مدیریت تغییرات ( Change Management ) ، تمایز قایل شدن بین نسخ مختلف ( Versioning ) و مدیریت مبتنی بر نقش ( Role-Based Administration ) می توان کنترل بی نظیری بر روی Group Policy    داشت .

Microsoft Diagnostics and Recovery Toolset ( DaRT ) : به وسیله این تکنولوژی می توان Downtime   و یا زمان خرابی کامپیوتر کاربران را از طریق رفع عیب سریع و خودکار ، ترمیم و بازگردانی داده های از دست رفته به حداقل رساند .

Microsoft BitLocker Administration and Monitoring ( MBAM ) : همانطور که می دانید به کمک BitLocker می توان بر روی درایو ها و Storage های قابل حمل از طریق رمزنگاری ایمنی و حفاظت ایجاد نمود .
مایکروسافت مجموعه ای از امکانات به منظور پیاده سازی ، مدیریت و رصد مداوم این گونه Encryption ها در سطح Enterprise ارائه داده است که به MBAM موسوم است .

این نرم افزار بر روی 1 حلقه DVD عرضه می گردد و هیچ مشکلی از نظر کرک و لایسنس ندارد .